Капсули ПрополісОйл

Капсули ПрополісОйл

Капсули ПрополісОйл

  • 450 грн
  • Є в наявності

Состав: концентрат прополіса, оливкова олія

ПрополісОйл

ПрополісОйл – один з найцінніших продуктів бджільництва. Його біологічні властивості обумовлені унікальним комплексом хімічних сполук, які входять до його складу.

Прополіс виявляє антибактеріальну, противірусну, протигрибкову та ранозагоюючу дію.

Задвяки протизапальним, гіпотензивним (зниження артеріального тиску) властивостям благотворно впливає на серцево-судинну систему.

Наукові досліждення показали, що сполуки, які містить прополіс, здатні надавати сильну антибіотичну дію. Особливо це стосується бактерії Хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori), яка мешкає в кислому середовищі шлунка, де не виживають інші бактерії.

Прополіс пригнючує розповсюдження вірусів.Досліждення показали вплив прополісу на ДНК та РНК різних вірусів.

Найважливіга особливість при використанні прополісу- немає пригнічення кишкової микрофлори. Він також сприяє виведенню з організму чужорідного матеріалу, зменшуючи отруєння організму загиблими та зруйнованими клітинами мікроорганізмів.

Посилює дію ефірних олій, антибіотиків, нейтралізує деякі токсини.

Виявляє антитоксичну та антиоксидантну дію, мобілізує захисні сили організму. Виявляє радіопротекторну та імуностимулюючу дію на організм людини.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність та годування грудьми.

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі або відразу після їжі.

Умови зберігання: в сухому приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, при температурі від 8°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%

 

Ознайомитися з результатами застосування капсул можна на сторінці Результати застосування. Відгуки.