Відгуки

Відгуки. Результати застосування капсул, свічок (супозиторіїв)

Аліна

Хочу сказати дякую від себе за капсули паразитарні ПаразитОйл. Я як нормальна людина ходжу до туалету кожен день. А раніше раз на 3 – 5 діб. Я в шоці.

Надія

Доброго дня! Хотіла б ще раз подякувати Вас за капсули ГрипОйл. Частину віднесла навіть на роботу, щоб завжди під рукою були.

Перехворіла вірусом, рятулалась тільки ними. І пила їх майже кожні 2 години. Коли починає боліти горло, я їх розкушую і розсмоктую, хоча дуже пекучі. Відмінний засіб, уже не раз тільки за цей сезон виручали.

Діти їх теж п'ють, якщо починають кашляти, вживаю їх по черзі з БронхиОйл. Під час цієї епідемії та застуд навіть не знаю, що б я робила без них. Спасибі Вам!

Тетяна

Хочу ще раз сказати дякую вам за чудові свічки! Я користувалась двома видами - з обліпихою та прополісом. Обидва види дуже сподобались за своєю ефективниою та м'якою дією. Я дуже довго шукала свічки, у складі яких були би тільки природні компоненти та дуже рада, що нарешті знайшла!
З подякою, Тетяна

Скарги: молочниця

Надія

Доброго дня. Хотіла подякувати за свічки від молочниці, вони дійсно допомогли. Враховуючи, що в упаковці 10 свічок, мені вистачило 8 шт. Всі симптоми зникли на третю добу. Але спочатку, після першого прийому свічки, внутрішньо все горіло та свербіння було, хвилин 10, але потім все минуло. На четверту добу вже не було дискомфорту. Дякую велике.

P.S. Відчула якісне какао масло, за це окрема подяка. Коли я відчинила упаковку, перше, що я відчула, аромат какао масла, дуже приємний (я кондитер, тому добре його відчула), аж потім аромат масел... Буду купувати в вас ще.

Скарги: грип

Ірина, 42 роки

ГрипОйл - справжня знахідка для нашої сімї в період короновірусу! З кожною капсулою становиться легше. Дивно, що допомогають просто ефірні олії. Ми хворіли вже двічі і користувались ними весь цей час. Раджу всім не ставитися скептично, а спробувати їх. Також пила прополіс в капсулах під час вагітності. Він замінив мені антибіотики.

Дуже вдячна творцям цих прекрасних препаратів, які без побічних ефектів вирішують такі серйозні проблеми.

Скарги: бронхіт, трахеїт

Вероніка, 28 років

Хочу поділитися враженями від використання капсул БронхиОйл дітям. У березні мої діти (7 та 5 років) разом захворіли. Діагноз педиатра – бронхіт і трахеїт. Призначено антибіотик. Я розуміла, що антибіотик – це тільки початок довгого шляху, т.я. потім буде шлях відновлення. Довгий і не завжди простий (був гіркий досвід!). А тому мені зовсім не хотілось застосовувати а/б дітям цього разу.

І я наважилась на застосування капсул БронхиОйл. Давала капсули, слідкувала за станом, температурою тіла та загальними симптомами. І ми впорались без антибіотиків! Це було для мене як дарунок долі! Бачити та знати, що твої діти не тільки йдуть на поправку, а попутно укріплюють своє здоров'я навіть в момент нездоров'я!

Через тиждень ми прийшли на прийом до педіатру і вона сказала - Дихання чисте!

Тепер вдома ми завжди маємо БронхиОйл!