Відгуки

Відгуки. Результати застосування капсул

Аліна

Хочу сказати дякую від себе за капсули паразитарні ПаразитОйл. Я як нормальна людина ходжу до туалету кожен день. А раніше раз на 3 – 5 діб. Я в шоці.

Надія

Доброго дня! Хотіла б ще раз подякувати Вас за капсули ГрипОйл. Частину віднесла навіть на роботу, щоб завжди під рукою були.

Перехворіла вірусом, рятулалась тільки ними. І пила їх майже кожні 2 години. Коли починає боліти горло, я їх розкушую і розсмоктую, хоча дуже пекучі. Відмінний засіб, вже не раз тільки за цей сезон виручали.

Діти їх теж п'ють, якщо починають кашляти, вживаю їх по черзі з БронхиОйл. Під час цієї епідемії та застуд навіть не знаю, що б я робила без них. Спасибі Вам!

Скарги: грип

Ірина, 42 роки

ГрипОйл - справжня знахідка для нашої сімї в період короновірусу! З кожною капсулою становиться легше. Дивно, що допомогають просто ефірні олії. Ми хворіли вже двічі і користувались ними весь цей час. Раджу всім не ставитися скептично, а спробувати їх. Також пила прополіс в капсулах під час вагітності. Він замінив мені антибіотики.

Дуже вдячна творцям цих прекрасних препаратів, які без побічних ефектів вирішують такі серйозні проблеми.

Скарги: бронхіт, трахеїт

Вероніка, 28 років

Хочу поділитися враженями від використання капсул БронхиОйл дітям. У березні мої діти (7 та 5 років) разом захворіли. Діагноз педиатра – бронхіт і трахеїт. Призначено антибіотик. Я розуміла, що антибіотик – це тільки початок довгого шляху, т.я. потім буде шлях відновлення. Довгий і не завжди простий (був гіркий досвід!). А тому мені зовсім не хотілось застосовувати а/б дітям цього разу.

І я наважилась на застосування капсул БронхиОйл. Давала капсули, слідкувала за станом, температурою тіла та загальними симптомами. І ми впорались без антибіотиків! Це було для мене як дарунок долі! Бачити та знати, що твої діти не тільки йдуть на поправку, а попутно укріплюють своє здоров'я навіть в момент нездоров'я!

Через тиждень ми прийшли на прийом до педіатру і вона сказала - Дихання чисте!

Тепер вдома ми завжди маємо БронхиОйл!