Капсули ІмунОйл

Капсули ІмунОйл

Капсули ІмунОйл

  • 450 грн
  • Є в наявності

Склад: кокосова олія, ефірні олії чайного дерева, імбиру, лаванди, олія шипшини

Ефірна олія чайного дерева

Застосування ефірної олії Чайного дерева як у народній медицині, так і в офіційній, засноване на поєднанні антивірусних, антибактеріальних, антигрибкових властивостей з потужною імуностимулюючою дією. Саме завдяки цим властивостям, ефірна олія чайного дерева нині розглядається як природний комплексний безпечний антибіотик-імуностимулятор.

Ефірна олія чайного дерева дозволяє впоратись із інфекціями не тільки всіх етиологій, але й відновитися після виснажливих і хронічних захворювань.

Олія імбиру

Ефірна олія завдяки потужним антибактеріальним, противірусним та протизапальним властивостям дозволяє попередити поширення інфекції та сприяє щонайшвидшому одужанню при всіх видах простудних, вірусних інфекцій. Ефективен при бронхітах та пневмоніях.

Олія має зігріваючу дію, полегшує гарячкові стани, знижуючи температуру тіла, сприяє видаленню мокротиння.

Антибактеріальні властивості впливають і на процеси травлення.

Протизапальні властивості імбиру прискорюють заживлення ран.

Ефірна олія лаванди

З давніх давен лаванда цінувалась як імуностимулятор, який дозволяє «побудувати» внутрішній захист від бактерій та вірусів. Протизапальна та дезинфікуюча дія масла лаванди сприяє лікуванню багатьох шкірних захворювань.

Олія благотворно впливає на систему дихання, полегшує стан при запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.

Не є виключенням в універсальності лаванди у впливі на процеси травлення, роботу жовчного міхура та печінки. Олія покращує перетравлення жирів.

Олія шипшини

Олія впливає на систему травлення, сприяє прискоренню регенерації слизової оболонки шлунка, дозволяє покращити відток жовчі.

Використовується для профілактики та лікування виразок шлунково-кишкового тракту, гінекологічних захворювань, при дерматозах.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Противопоказания: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність та годування грудьми.

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі або відразу після їжі.

Умови зберігання: в сухому приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, при температурі від 8°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%

 

Ознайомитися з результатами застосування капсул можна на сторінці Результати застосування. Відгуки.