Капсули ГрипОйл

Капсули ГрипОйл

Капсули ГрипОйл

  • 450 грн
  • Є в наявності

Склад: кокосова олія, ефірні олії чайного дерева, евкаліпту, кориці та олія чорного кмину

Ефірна олія чайного дерева

Застосування ефірної олії Чайного дерева як у народній медицині, так і в офіційній, засноване на поєднанні антивірусних, антибактеріальних, антигрибкових властивостей з потужною імуностимулюючою дією. Саме завдяки цим властивостям, ефірна олія чайного дерева нині розглядається як природний комплексний безпечний антибіотик-імуностимулятор.

Ефірна олія чайного дерева дозволяє впоратись із інфекціями не тільки всіх етиологій, але й відновитися після виснажливих і хронічних захворювань.

Ефірна олія евкаліпту

Одна з найвідоміших ефірних олій для лікування застудних захворювань. Поєднуючи противірусні та бактерицидні властивості, вона не тільки прочищає слизові та сприяє нормалізації секреції, але й перешкоджає розмноженню та розповсюдженню вірусів.

Ефірна олія евкаліпту застосовується в якості відхаркуючого, жарознижуючого засобу, для поліпшення дихання, проти кашлю, охриплості, мокроти та синуситу.

Відновлює імунітет, знімає запалення сечовивідних шляхів.

Ефірна олія кориці

Ефірна олія кориці має зігріваючу дію, завдяки чому вона поліпшує стан при застуді. Олія добре зарекомендувала себе при вірусних інфекціях, у тому числі при грипі, при інфекційних захворюваннях.

Олія кориці має протизапальну, болезаспокійливу дію. Полегшує болі в суглобах при ревматизмі.

Олія чорного кмину

Олія чорного кмину є однією з самих корисних олій.

Вона є потужним стимулятором імунітету, має широкий спектр дії та протизапальні, бактерицидні, протигрибкові та противовірусні властивості. До складу олії чорного кмину входить більш ніж 100 компонентів.

Бангладешські вчені, які вивчали портизапальні та бактерицидні властивості олії чорного кмину, оцінювали їх в порівнянні з ефективністю п’яти найсильніших сучасних антибіотиків, яка виявилася значно нижчою від бактерицидної дії самої олії.Олія чорного кмину має протиалергичну дію.

Олія чорного кмину має віхаркуючу, протизапальну, жарознижуючу, антибактеріальну та противірусну дію, що робить її ефективним засобом у боротьбі з застудними захворюваннями, бронхітом, запаленням легенів.

Олія чорного кмину була досліджена в лаборторних та клінічних умовах. Результати наукових досліджень доводять обгрунтованність включення олії до схем лікування онкологічних хворих.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність та годування грудьми.

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі або відразу після їжі.

Умови зберігання: в сухому приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, при температурі від 8°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%

 

Ознайомитися з результатами застосування капсул можна на сторінці Результати застосування. Відгуки.