і Про нас

Про нас

Нашим Діагностико-Дослідницьким Центром сумісно з провідними фахівцями в області медицини та фармації були розроблені свічки з ефірними оліями, на основі масла какао та капсули з ефірними маслами.

Свічки (супозиторії) з ефірними маслами

Масло какао є традиційною супозиторною основою та довгий час медичні свічки виготовлялись виключно з нього. Крім того, воно є й ще сбалансованим натуральним продуктом, що впливає на організм сам по собі.

Саме завдяки цьому ми розробили та пропонуємо вам лінійку засобів на основі масла какао, до складу яких входять тільки природні компоненти і які не містять ніяких хімічно перетворених речовин.

Варто додати про другу складову частину свічок - ефірні олії. Їх склад розроблений таким чином, щоб кожна з олій в композиціях підсилювала дію іншої складової.

Здатніть ефірних олій легко проникати крізь шкіру та завдяки цьому швидко включатися в кровоток має виключне значення при їх застосуванні.

Зустрічайте нашу лінійку свічок(супозиторіїв)

Капсули з ефірними маслами

Всі ми знаємо про цілющі властивості багатьох трав. Але вони діють повільно, їх ефект проявляється через деякий час. Ефірні ж олії є концентратом корисних властивостей трав, але, насамперед, вони діють швидко.

Кожна ефірна олі діє одночасно на декілька систем організму. Але, в залежності від концентрації та взаємодією з іншими ефірними оліями, кожна ефірна речовина в будь-якій капсулі діє на конкретну систему та зумовлює необхідний ефект.

Всі ефірні олії, що ми застосовумо, відповідають стандартам фармацевтичної якості.

Склад та співвідношення розроблені таким чином, щоб кожна з ефірних олій підсилювала дію інших компонентів.

Наша лінійка капсул з ефірними маслами