Капсули БронхиОйл

Капсули БронхиОйл

Капсули БронхиОйл

  • 450 грн
  • Є в наявності

Склад: кокосова олія, ефірні олії чайного дерева, евкаліпту, сосни, імбиря

Ефірна олія чайного дерева

Застосування ефірної олії Чайного дерева як у народній медицині, так і в офіційній, засноване на поєднанні антивірусних, антибактеріальних, антигрибкових властивостей з потужною імуностимулюючою дією. Саме завдяки цим властивостям, ефірна олія чайного дерева нині розглядається як природний комплексний безпечний антибіотик-імуностимулятор.

Ефірна олія чайного дерева дозволяє впоратись із інфекціями не тільки всіх етиологій, але й відновитися після виснажливих і хронічних захворювань.

Ефірна олія евкаліпту

Одна з найвідоміших ефірних олій для лікування застудних захворювань. Поєднуючи противірусні та бактерицидні властивості, вона не тільки прочищає слизові та сприяє нормалізації секреції, але й перешкоджає розмноженню та розповсюдженню вірусів.

Ефірна олія евкаліпту застосовується в якості відхаркуючого, жарознижуючого засобу, для поліпшення дихання, проти кашлю, охриплості, мокроти та синуситу.

Відновлює імунітет, знімає запалення сечовивідних шляхів.

Олія імбиру

Ефірна олія завдяки потужним антибактеріальним та противірусним властивостям сприяє щонайшвидшому одужанню при бронхітах та пневмоніях.

Олія має зігріваючу дію, полегшує гарячкові стани, знижуючи температуру тіла.

Олія сприяє видаленню мокротиння.

Ефірна олія сосни

Цілющі властивості ефірної олії сосни були відомі ще в стародавніх цивілізації Аравії та Єгипту. Стародавні лікарі використовували сосну при лікуванні бронхиту, пневмонії, а пізніше й туберкульозу, вважаючи її за кращу панацею при легеневих інфекціях.

Ефірна олія сосни вважається одною з кращих олій при застудах, захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Олія має відхаркуючи властивості, полегшує дихання при кашлю і запаленнях, має протизастудну та жарознижуючу дію.

Лікувальні властивості олії сосни не обмежуються лише дією на органи дихання. Вона не менш ефективна також при захворюваннях сечовивідних шляхів. Її застосовують при уретритах, циститах. Олію викоритовують при порушеннях роботи передміхурової залози.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Противопоказания: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність та годування грудьми.

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі або відразу після їжі.

 

Ознайомитися з результатами застосування капсул можна на сторінці Результати застосування. Відгуки.