Свічки з маслом какао, ефірними оліями чайного дерева, сосни, ялівцю та евкаліпту

Свічки з маслом какао, ефірними оліями чайного дерева, сосни, ялівцю та евкаліпту

 • 305 грн
 • Є в наявності

Свічки використовуються з метою місцевого впливу на слизові оболонки піхви або прямої кишки..

Завдяки компонентам, що входять до складу свічок, вони виявляють протизапальний, антибактеріальний, противірусний, протигрибковий та ранозагоюючий ефект.

Масло какао

Масло какао є традиційною супозиторною основою та довгий час свічки виготовлялись виключно з нього. З розвитком хімії, фарм. промисловості масло какао втратило свою монополію.

Ми вважаємо, що масло какао, крім всіх тих позитивних якостей, які дозволили йому залишатися єдиною основою для свічок на протязі 300 років, є ще й сбалансованим натуральним продуктом, який виявляє лікувальну дію на весь організм в цілому само по собі.

Саме тому ми розробили й пропонуємо вам лінійку засобів на основі масла какао, до складу яких входять лише природні компоненти та які не містять ніяких хімічно змінених речовин.

Масло какао має поживні, зволожуючі, захисні, тонізуючі, протизапальні та регенеруючі властивості. Є гіпоалергенним. Містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів. При контакті зі шкірою швидко тане та всмоктується, при цьому активні речовини, минуючи печінку та ШКТ, потрапляють глибоко до тканин.

До складу масла входять у великих кількостях триглицериди стеаринової, пальмитинової, лауринової, олеінової та арахідонової кислот. Масло містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів, фітостеринів, поліфенолів та ін.

Ці речовини, в комплексі, дають цілковито унікальный комплекс властивостей масла какао:

Ефірна олія Чайного дерева

Здатність ефірних олій легко проникати скрізь шкіру та завдяки цьому включатись до кровообігу, має виключне значення при їхньому використанні.

Використання ефірного масла Чайного дерева як в нетрадиційній , так і в офіціальній медицині, грунтується на гармонійному поєднанні протигрибкових, антибактеріальних, антивірусних властивостей властивостей з надзвичайними імуностимулюючими здібностями. Саме завдяки цим властивостям ефірне масло Чайного дерева сьогодні розглядається як природний комплексний та нешкідливий антибіотик-імуностимулятор.

Чайне дерево допомагає впоратися не тільки з інфекціями всіх етіологій, але й відновитися після виснажливих та хронічних захворювань.

Олія чайного дерева повністю допомагає усунути цистити та запалення сечовивідних систем, виявляє антибактеріальну дію на слизову статевих органів, регулює секрецію, є природним радіопротектором та антиканцерогеном.

Ефірна олія Евкаліпту

Евкаліпт - одна з найпоширеніших олій. Евкаліпт поєднує в собі противірусні та бактерицидні властивості, перешкоджає розмноженню та поширенню вірусів.

Ефірна олія Евкаліпта знімає запалення сечовивідних шляхів і має сечогінний еффект.

В області гінекології евкаліптова олія демонструє:

 • унікальне поєднання протиерозійних властивостей,
 • швидкого усунення хронічних та гострих запалень,
 • нормалізацію кислотного балансу,
 • купіювання розвитку молочниці.

Ефірна олія Ялівцю

Ефірна олія Ялівцю має ряд найцінніших терапевтичних властивостей як для всього організму, так і для сечостатевої системи: антисептичні, які очищують, загоюють, сечогінні, тонізуючі. Вона вважається однією з найсильніших олій, що очищуює організм, ефективно виводить токсини і налагоджуює роботу сечостатевої системи.

 • Олія сприяє відновленню слизових;
 • Це одна з кращих олій, що застосовується для лікування циститу.;
 • Саме ефірна олія ялівцю найефективніша при циститі, каменях у нирках і сечовому міхурі;
 • Налагоджує менструальний цикл.

Ефірна олія Сосни

Ефірна олія сосни ефективна в терапії захворювань сечовивідної системи.

 • Знімає запалення при уретритах і циститах.
 • Його застосовують при запаленнях матки, порушеннях секреції, в тому числі при білях.
 • Вважається, що ефірна олія сосни є відмінним засобом при порушеннях роботи передміхурової залози.
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

СКЛАД: Ефірні олії чайного дерева, евкаліпту, ялівцю, сосни; основа - масло какао

ЗАСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Для місцевого застосування

Свічки застосовувати після проведення гігієнічних процедур

Вагінально: застосувувати 1 раз на ніч протягом 10 днів. У складних випадках до 2-3 разів на добу. Рекомендований курс 10 - 20 діб, залежно від ступеня ураження, обсягу поширення запального процесу.

Ректально: По 1 засобу після випорожнення кишківнику (фізіологічного очищення або очисної клізми) 2-3 рази на день. Рекомендований курс - 30 діб

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, на період лактації.

ФОРМА ВИПУСКУ

Засіб випускається у формі свічок. Кількість- 10 шт.

ВАГА:

Вага 1 засобу 1,8 г

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати при температурі +5 - +15 градусів, у сухому, темному приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів.

Вгору