Свічки з маслом какао та ефірною олією лаванди

Свічки з ефірною олією лаванди на основі масла какао

Свічки з ефірною олією лаванди та маслом какао

  • 285 грн
  • Є в наявності

Свічки використовуються з метою місцевого впливу на слизові оболонки піхви або прямої кишки..

Завдяки компонентам, що входять до складу свічок, вони виявляють протизапальний, антибактеріальний, противірусний, протигрибковий та ранозагоюючий ефект.

Масло какао

Масло какао є традиційною супозиторною основою та довгий час свічки виготовлялись виключно з нього. З розвитком хімії, фарм. промисловості масло какао втратило свою монополію.

Ми вважаємо, що масло какао, крім всіх тих позитивних якостей, які дозволили йому залишатися єдиною основою для свічок на протязі 300 років, є ще й сбалансованим натуральним продуктом, який виявляє лікувальну дію на весь організм в цілому само по собі.

Саме тому ми розробили й пропонуємо вам лінійку засобів на основі масла какао, до складу яких входять лише природні компоненти та які не містять ніяких хімічно змінених речовин.

Масло какао має поживні, зволожуючі, захисні, тонізуючі, протизапальні та регенеруючі властивості. Є гіпоалергенним. Містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів. При контакті зі шкірою швидко тане та всмоктується, при цьому активні речовини, минуючи печінку та ШКТ, потрапляють глибоко до тканин.

До складу масла входять у великих кількостях триглицериди стеаринової, пальмитинової, лауринової, олеінової та арахідонової кислот. Масло містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів, фітостеринів, поліфенолів та ін.

Ці речовини, в комплексі, дають цілковито унікальный комплекс властивостей масла какао:

Ефірна олія Лаванди

Здатність ефірних олій легко проникати скрізь шкіру та завдяки цьому включатись до кровообігу, має виключне значення при їхньому використанні.

Лавандова олія масло впливає практично на всі системи організму. Вона відноситься до олій загальнотерапевтичної дії.

З давніх часів лаванда цінується як імуностимулятор, допомагаючи в захисті від багатьох мікроорганізмів, проявляючи виражені протимікробні властивості.

Широко використовується як болезаспокійливий, спазмолітичний, антисептичний, загоюючий засіб. Має протизапальні, дезінфікуючі властивості.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

СКЛАД: Ефірна олія лаванди; основа- масло какао

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Для місцевого застосування

Свічки застосовувати після проведення гігієнічних процедур

Вагінально: застосувувати 1 раз на ніч протягом 10 днів. У складних випадках до 2-3 разів на добу. Рекомендований курс 10 - 20 діб, залежно від ступеня ураження, обсягу поширення запального процесу.

Ректально: По 1 засобу після випорожнення кишківнику (фізіологічного очищення або очисної клізми) 2-3 рази на день. Рекомендований курс - 30 діб

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, на період лактації.

ФОРМА ВИПУСКУ

Засіб випускається у формі свічок. Кількість- 10 шт.

ВАГА:

Вага 1 засобу 1,8 г

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати при температурі +5 - +15 градусів, у сухому, темному приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів.

Вгору