Свічки з маслом какао та олією обліпихи

Свічки з маслом какао та олією обліпихи

Свічки з маслом какао та олією обліпихи

  • 180 грн
  • Є в наявності

Свічки використовуються з метою місцевого впливу на слизові оболонки піхви або прямої кишки..

Завдяки компонентам, що входять до складу свічок, вони виявляють протизапальний, антибактеріальний, противірусний, протигрибковий та ранозагоюючий ефект.

Масло какао

Масло какао є традиційною супозиторною основою та довгий час свічки виготовлялись виключно з нього. З розвитком хімії, фарм. промисловості масло какао втратило свою монополію.

Ми вважаємо, що масло какао, крім всіх тих позитивних якостей, які дозволили йому залишатися єдиною основою для свічок на протязі 300 років, є ще й сбалансованим натуральним продуктом, який виявляє лікувальну дію на весь організм в цілому само по собі.

Саме тому ми розробили й пропонуємо вам лінійку засобів на основі масла какао, до складу яких входять лише природні компоненти та які не містять ніяких хімічно змінених речовин.

Масло какао має поживні, зволожуючі, захисні, тонізуючі, протизапальні та регенеруючі властивості. Є гіпоалергенним. Містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів. При контакті зі шкірою швидко тане та всмоктується, при цьому активні речовини, минуючи печінку та ШКТ, потрапляють глибоко до тканин.

До складу масла входять у великих кількостях триглицериди стеаринової, пальмитинової, лауринової, олеінової та арахідонової кислот. Масло містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів, фітостеринів, поліфенолів та ін.

Ці речовини, в комплексі, дають цілковито унікальный комплекс властивостей масла какао:

Олія обліпихи

Олія обліпихи в медицині здавна відома як універсальний чудодійний засіб, коли йшлося про лікування різних виразок та уражень, як на шкірі, так і на внутрішніх слизових оболонках, при опіках, різних запальних процесах шкіряних покровів, а також у якості ціннійшого косметичного засобу для покращення стану шкірі, омолодження організму. Пізніше, науковими дослідженнями були підтвержені значні антиоксидантні, протизапальні та ранозагоюючи властивості обліпихової олії, що підтвердило її репутацію.

Традиційно з успіхом застосовувався настій кісточок обліпихи на соняшній олії. Є багато рецептів таких засобів. Пізніше, в промисловості був розроблений спосіб багаторазового настоювання зерен обліпихи на основі олії. Така розробка дозволила отримати значно більший концентрований продукт, що підвищувало його ефективність. В даний час з'явилася технологія прямоговіджиму цієї найціннішої олії безпосередньо з зерен. Цей спосіб вилучення повністю виключає можливість розведення отриманої олії балластною олією, яка використовується лише як розчинник та не має ніякого терапевтичного ефекту.

Саме олію обліпихи прямого віджиму ми використовуємо в наших засобах!

Облепихова олія маслодосить широко застосовується в гінекології, починаючи з 1946 року. Саме тоді проводилися дослідження застосування олії обліпихи для лікування ерозії шійки матки. Ерозія була вилікувана у всіх пацієнток, які приймали участь в дослідженні. Результат був досягнений за короткий проміжок часу, а побочної дії не спостерігалося в жодної учасниці. Тоді й був зроблений висновок про ефективність обіпихової олії, її біологічної активності.

Олія обліпихи демонструє регенеративну здібність, прискорює епіталізацію та стимулює зріст грануляцій при пошкодженнях шкіри та слизових оболонок, має антибактеріальну дію. Має бактерицидні, протизапальні, знеболюючі, епіталізуючи, ранозагоюючи властивості.

Окрім ерозії шійки матки та вагінальних кандидозів, обліпихова олія широко застосовується для лікування виразок шійки матки, травматичних ураженнях слизової оболонки піхви, кольпитів, ендометриту, цервіцитів різного походження та трихомонадних кольпитів, які погано піддаються лікуванню.

Олія обліпихи успішно застосовується при сухості піхви. Сухість піхви може виникати у жінок будь-якого віку. Причини цьому можуть біти різні: це і гормональні зміни, що зв'язані з менопаузою, родами, гінекологичними операціями, це і стресові ситуації, застосування ліків и т.і. Олія обліпихи в комбінації з маслом какао сприяє комфортному зволоженню слизової, запезпечує ранозагоюючий, пом'якшуючий ефект.

При вагітності жінки часто стражають запорами. Свічки з вмістом облепихової олії допоможуть в цій ситуації.

Обліпихова олія є чистим природним продутом, тому вона може застосовуватись для лікування різних запальних захворюваннях у вагітних, особливо це актуально в тих випадках, коли ліки протипоказані. Під час вагітності можна використовувати свечки лише після консультації з лікарем!

Ще одна із сфер застосування обліпихової олії - це проктологія. Олія эфективно застосовується при ерозивно-виразкових проктитах та сфінктерітах, тріщинах задньго проходу, катаральном та атрофічному коліті, геморої.

Лікувальна эфективність олії обліпихи залежить від вмісту каротиноїдів(головного діючого компонента олії) та способа вилучення олії з зерен.

Ми використовуємо обліпихову олію холодного віджиму із цілих зерен, завдяки чому від обліпихової олії ми отримуємо максимальний ефект.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

ЗАСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Для місцевого застосування. Свічки застосовувати після проведення гігієнічних процедур

Вагінально: застосувувати 1 раз на ніч протягом 10 днів. У складних випадках до 2-3 разів на добу. Рекомендований курс 10 - 20 діб, залежно від ступеня ураження, обсягу поширення запального процесу.

Ректально: По 1 засобу після випорожнення кишківнику (фізіологічного очищення або очисної клізми) 2-3 рази на день. Рекомендований курс - 30 діб

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, на період лактації.

ФОРМА ВИПУСКУ

Засіб випускається у формі свічок. Кількість- 10 шт.

ВАГА:

Вага 1 засобу 1,8 г

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати при температурі +5 - +15 градусів, у сухому, темному приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів.

Вгору