Свічки з маслом какао, кокосовою олією та ефірними оліями чайного дерева, орегано, маслом чорного кмину

Свічки з маслом какао, кокосовою олією та ефірними оліями чайного дерева, орегано, маслом чорного кмину

Свічки з олією чайного дерева та чорного кмину на основі масла какао

  • 270 грн
  • Є в наявності

Свічки використовуються з метою місцевого впливу на слизові оболонки піхви або прямої кишки..

Завдяки компонентам, що входять до складу свічок, вони виявляють протизапальний, антибактеріальний, противірусний, протигрибковий та ранозагоюючий ефект.

Масло какао

Масло какао є традиційною супозиторною основою та довгий час свічки виготовлялись виключно з нього. З розвитком хімії, фарм. промисловості масло какао втратило свою монополію.

Ми вважаємо, що масло какао, крім всіх тих позитивних якостей, які дозволили йому залишатися єдиною основою для свічок на протязі 300 років, є ще й сбалансованим натуральним продуктом, який виявляє лікувальну дію на весь організм в цілому само по собі.

Саме тому ми розробили й пропонуємо вам лінійку засобів на основі масла какао, до складу яких входять лише природні компоненти та які не містять ніяких хімічно змінених речовин.

Масло какао має поживні, зволожуючі, захисні, тонізуючі, протизапальні та регенеруючі властивості. Є гіпоалергенним. Містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів. При контакті зі шкірою швидко тане та всмоктується, при цьому активні речовини, минуючи печінку та ШКТ, потрапляють глибоко до тканин.

До складу масла входять у великих кількостях триглицериди стеаринової, пальмитинової, лауринової, олеінової та арахідонової кислот. Масло містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів, фітостеринів, поліфенолів та ін.

Ці речовини, в комплексі, дають цілковито унікальный комплекс властивостей масла какао:

Ефірна олія Чайного дерева

Здатність ефірних олій легко проникати скрізь шкіру та завдяки цьому включатись до кровообігу, має виключне значення при їхньому використанні.

Використання ефірного масла Чайного дерева як в нетрадиційній , так і в офіціальній медицині, грунтується на гармонійному поєднанні протигрибкових, антибактеріальних, антивірусних властивостей властивостей з надзвичайними імуностимулюючими здібностями. Саме завдяки цим властивостям ефірне масло Чайного дерева сьогодні розглядається як природний комплексний та нешкідливий антибіотик-імуностимулятор.

Чайне дерево допомагає впоратися не тільки з інфекціями всіх етіологій, але й відновитися після виснажливих та хронічних захворювань.

Олія чайного дерева повністю допомагає усунути цистити та запалення сечовивідних систем, виявляє антибактеріальну дію на слизову статевих органів, регулює секрецію, є природним радіопротектором та антиканцерогеном.

Олія Чорного кмину

Олія чорного кмину має широкий спектр дії та виявляє протизапальні, бактерицидні, протигрибкові та противірусні властивості.

Олія чорного кмину містить більш ніж 100 компонентів.

Бангладешські вчені, які вивчали портизапальні та бактерицидні властивості олії чорного кмину, оцінювали їх в порівнянні з ефективністю п’яти найсильніших сучасних антибіотиків, яка виявилася значно нижчою від бактерицидної дії самої олії.Олія чорного кмину має протиалергичну дію. Олія чорного кмину нейтралізує дію свободних радикалів, сприяє загоюванню ран.

Кокосова олія

Склад продукту містить в собі понад 10 кислот, які, взаємодіючи між собою, придають олії лікувальні властивості:

  • лауринова кислота забезпечує антибактеріальну, противірусну, протигрибкову дію;
  • капринова кислота - стимулює іммунітет, захищає організм від вірусів, бактерій, грибів;
  • та ін.

Олія орегано

Олія справляється з жіночими проблемами, нормалізує менструальный цикл, відновлює кровообіг матки та малого тазу.

Орегано эфективно при грибковых ураженнях, одночасно захищуючи їх від появи.

Олія орегано ефективно знімає запальні процеси. Містить феноли, які продемонстрували свою дію проти Candida albicans.

Свічки мають протизапальний, протисвербіжний, антибактеріальний, противірусний та протигрибковий ефект.

Застосовуються як додатковий засіб в комплексній терапії при циститах, вагінітах, вульвовагінітах, кольпитах, аднекситах, эрозії шійки матки.

Для профілактики та як додатковий засіб для лікування простатитів, уретритів, циститів. Виявляють протизапальну, пом'якшуючу та загоюючу дію.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

СКЛАД: Ефірні олії чайного дерева, орегано, олія чорного кмину, кокосове масло; основа- масло какао

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: для місцевого застосування

Свічки застосовувати після проведення гігієнічних процедур

Вагінально: застосувувати 1 раз на ніч протягом 10 днів. У складних випадках до 2-3 разів на добу. Рекомендований курс 10 - 20 діб, залежно від ступеня ураження, обсягу поширення запального процесу.

Ректально: По 1 засобу після випорожнення кишківнику (фізіологічного очищення або очисної клізми) 2-3 рази на день. Рекомендований курс - 30 діб

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, на період лактації.

ФОРМА ВИПУСКУ

Засіб випускається у формі свічок. Кількість- 10 шт.

ВАГА:

Вага 1 засобу 1,8 г

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати при температурі +5 - +15 градусів, у сухому, темному приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів.

Вгору