Свічки з екстрактом прополісу та маслом какао

Свічки з прополісом та маслом какао

Свічки з прополісом на основі масло какао

  • 180 грн
  • Є в наявності

Свічки використовуються з метою місцевого впливу на слизові оболонки піхви або прямої кишки..

Завдяки компонентам, що входять до складу свічок, вони виявляють протизапальний, антибактеріальний, противірусний, протигрибковий та ранозагоюючий ефект.

Масло какао

Масло какао є традиційною супозиторною основою та довгий час свічки виготовлялись виключно з нього. З розвитком хімії, фарм. промисловості масло какао втратило свою монополію.

Ми вважаємо, що масло какао, крім всіх тих позитивних якостей, які дозволили йому залишатися єдиною основою для свічок на протязі 300 років, є ще й сбалансованим натуральним продуктом, який виявляє лікувальну дію на весь організм в цілому само по собі.

Саме тому ми розробили й пропонуємо вам лінійку засобів на основі масла какао, до складу яких входять лише природні компоненти та які не містять ніяких хімічно змінених речовин.

Масло какао має поживні, зволожуючі, захисні, тонізуючі, протизапальні та регенеруючі властивості. Є гіпоалергенним. Містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів. При контакті зі шкірою швидко тане та всмоктується, при цьому активні речовини, минуючи печінку та ШКТ, потрапляють глибоко до тканин.

До складу масла входять у великих кількостях триглицериди стеаринової, пальмитинової, лауринової, олеінової та арахідонової кислот. Масло містить комплекс незамінних кислот, вітамін Е та цілий ряд сполук і мікроелементів, фітостеринів, поліфенолів та ін.

Ці речовини, в комплексі, дають цілковито унікальный комплекс властивостей масла какао:

Прополіс

Майже немає людини, яка би не цула про цілющі властивості прополісу. Деякі його використовують, інші лише чули про нього. Хтось вважає його панацеєю при багатьох захворюваннях, хтось відноситься досить скептично, але факти залишаються фактами: якісь препарати розроблюються, якісь знімаються з виробництва, а прополіс відомий з давніх давен та поголос про нього не вщухає і донині.

Чим же він так цікавий? Прополіс виявляє регенеративну здібність, прискорює процеси регенерації при ушкодженнях шкіри та слизових оболонок.

Найважливішим є те, що у патогенних миікроорганізмів не утворюється стійкість (резистентність) до впливу прополісу. Має протизапальні, знеболюючі, епітелізуючі, імуностимуюючи властивості.

В свічках (суппозиторіях) окрім ерозії шійки матки та вагінальних кандидозів, прополіс широко застосовується для лікування язв шійки матки, травматичних ураженнях слизової оболонки піхви, кольпитів, ендометриту, цервіцитів різного походження.

Прополіс застосовується при урологічних проблемах – гострих та хронічних простатитах, при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози.

Прополіс ефективно застосовується в проктології при ерозивно-виразкових проктитах та сфінктеритах, тріщинах заднього проходу, катаральном та атрофічному коліті, геморої.

Завдяки компонентам, які входять до складу гігієнічно-профілактичного засобу, воно виявляє ранозагоюючу, епіталізуючу, бактерицидну, протигрибкову, протизапальну дію.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

СКЛАД: Екстракт прополісу; основа - масло какао

ЗАСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Для місцевого застосування

Свічки застосовувати після проведення гігієнічних процедур

Вагінально: застосувувати 1 раз на ніч протягом 10 днів. У складних випадках до 2-3 разів на добу. Рекомендований курс 10 - 20 діб, залежно від ступеня ураження, обсягу поширення запального процесу.

Ректально: По 1 засобу після випорожнення кишківнику (фізіологічного очищення або очисної клізми) 2-3 рази на день. Рекомендований курс - 30 діб

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, на період лактації.

ФОРМА ВИПУСКУ

Засіб випускається у формі свічок. Кількість- 10 шт.

ВАГА:

Вага 1 засобу 1,8 г

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати при температурі +5 - +15 градусів, у сухому, темному приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів.

Вгору